lieutenant2k (lieutenant2k) wrote,
lieutenant2k
lieutenant2k

правонарушения на территории КПИ

В продолжение затронутой ранее темы нарушения порядка на территории КПИ - сообщение в группе КПИОхрана о событиях, имевших место на дняхДоброго дня #КПІ, прошу кожного прочитати та максимально поширити даний пост - роз'яснення того, що відбувалося вночі під відділенням міліції.
Отже, вчора ми затримали на Поляні невідомих, які побили студента під "Форою", викликали міліцію - підійшов патруль у складі двох міліціонерів (ДНД теж були, але це не важливо). Невідомих було троє, двоє розпочали конфлікт зі студентами, і в цей же час ППС вирішують затримувати того, що дуже п'яний і не відноситься до конфлікту, вони показово вдягають на нього наручники та починають швиденько вести у відділок (Янгеля 7а, навпроти ФТІ, корпус №10). Ми ЗМУШУВАЛИ міліціонерів вернути назад на Поляну і затримати інших двох, бо є свідки та відео того, як вони побивали студента, міліціянти з нас насміювались і відмовлялись це робити, та в результаті ми добилися свого, та їх теж "упакували". Студенти супроводжували їх до відділення та оточили всі входи\виходи, бо були підозри, що їх випустять. І знаєте що? Їх хотіли відпускати, та ми не дозволили цьому статись.
Буквально через 30 хвилин знайшовся потерпілий і відразу пішов у відділення, де ми його зустріли. У відділення він зайшов з двома студентами (1. Для забезпечення його безпеки. 2. Щоб не було порушень зі сторони ППС). Протягом 20хв приїхала слідчо-оперативна група для отримання свідчень від потерпілого та нападників. У відділенні затриманим пояснювали що потрібно писати і говорити, щоб упростити цю справу до адміністративного правопорушення, що все буде добре. Як вийвилось хуліганами були солдати з "президентського полку", у них були воєнні квитки та паспорти на руках.
Всі чекали якихось воєнних, командира взводу. Ще протягом двох годин приїжджає "командир" на таксі. Ця людина була в нетверезому стані, він написав розписку (номер взводу вказаний), що забирає даних осіб в роту, документів ніяких не показав. В результаті всі четверо їдуть на приватній машині незрозуміло куди.
Куди? Невідомо. Бандити невірно написали свідчення (невірні дати, дивні прізвища (ймовірно чужі)), один з них з'їв свої свідчення.
Слідчий сказав, що сьогодні потерпілому подзвонять - "ні сном, ні духом".


В общем, бардак продолжается
Tags: институт, кпи
Subscribe

 • ЧГК. Первая лига Киева

  В который уже раз по вторникам в этом журнале все желающие могут попробовать свои силы в ответах на вопросы, над которыми ломали голову участники…

 • ЧГК. Первая лига Киева

  Продолжаем тренировать свой мозг с помощью пять вопросов с этапов Первой лиги Киева по "Что? Где? Когда" прошлых лет. Бонусный вопрос не забыт.…

 • ЧГК. Первая лига Киева

  Нет времени объяснять - вперед, отвечать на очередные пять вопросов с этапов Первой лиги Киева по "Что? Где? Когда" прошлых лет. Есть также и…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments